מחלקות המשרד

המחלקה הכלכלית

המחלקה הכלכלית במשרדנו נותנת מענה רחב, בכל הקשור להיבטים כלכליים ועסקיים, הן בדרך של מהלכים מתוכננים, לרבות מתן פתרונות במבנה האשראי וצרכי מימון נוספים והן בדרך של יעוץ וליווי כלכלי, מתן חוות דעת כלכלית וכדומה.

במהלך העסקים השוטף, נדרשים בעלי עסקים לקבל החלטות עסקיות ברמה יומיומית, כאשר חלקן יכולות להיות בעלות השפעה מרחיקת לכת על תוצאות פעילות העסק. המחלקה הכלכלית במשרדנו מסייעת לבעל העסק לבחון כדאיות כלכלית והשלכות צפויות של החלטות עסקיות, כדוגמת הרחבה או צמצום של פעילות מגזרית, כניסה לתחום פעילות חדש וכיוצא באלה, זאת בין היתר באמצעות הכנת תכנית עסקית מפורטת הכוללת גם התייחסות להשפעתן על תזרים המזומנים של החברה וצורכי האשראי של העסק.

בנוסף, מסייעת המחלקה הכלכלית בגיוס אשראי לעסקים, הן מתאגידים בנקאיים והן מהקרן לעידוד עסקים קטנים / בינוניים, לרבות הכנת דוחות חשבונאיים וכלכליים על פי דרישת נותן האשראי, עמידה בקשר רציף עם נציגיו וקיום ישיבות עמם. לכן לעתים כאשר דורש נותן האשראי לחתום על עמידה באמות מידה פיננסיות "קובננט", משרדנו בוחן את ההשלכות ומסייע ללקוח בניהול מו"מ לשיפור וצמצום דרישות הבנק או נותן האשראי.

לעתים, במקביל לגיוס אשראי עבור העסק ועקב תוצאות פעילות הפסדית, נדרשים שינויים מהותיים שמטרתם להבריא את העסק ולהפוך אותו מעסק מפסיד לעסק המייצר רווחים. המחלקה הכלכלית מסייעת בהכנת תכניות הבראה, אשר מטרתן צמצום עלויות בדרכים שונות, מקסום הכנסות והפיכת תזרים המזומנים של העסק לחיובי.

המחלקה הכלכלית מתמחה גם בליווי עסקאות רכישה של עסקים וחברות, לרבות מיזוגים ושותפויות. במסגרת ליווי כלכלי זה וככל שיעלה הצורך, מספקת המחלקה שירותי בדיקת נאותות חשבונאית (דיו דיליג'נס) בקשר עם העסק הנרכש, הכוללים אף דוח כלכלי והמלצות תוך התייחסות למחיר העסקה המוצע. במידת הצורך ועל פי בקשת הלקוח, תבצע המחלקה הערכת שווי לעסק שרכישתו נבחנת. כמו כן, משרדנו מלווה בהצלחה מוכחת עסקאות מורכבות וגדולות של מיזוגים ורכישות, הן בעסקאות מטעם המוכרים והן בעסקאות מטעם הרוכשים.

לצד העבודה בשוק העסקי – הפרטי, המחלקה הכלכלית במשרדנו הינה בעלת ניסיון רב בעבודה מול בתי משפט בכל רחבי הארץ. משרדנו מצוי במאגר המומחים של בתי המשפט בישראל ומקבל מינויים משופטים רבים, בערכאות שונות להגשת חוות דעת מומחה כלכליות ואף חשבונאיות. לא אחת אומצו חוות דעת מטעם משרדנו על ידי שופטים, באופן מלא וניתנו על בסיסן פסקי דין.

מנהלת המחלקה ועובדי המחלקה הינם רואי חשבון מנוסים הן בתחומי הביקורת והן בתחומי הכלכלה והייעוץ העסקי והינם בעלי תואר אקדמאי בכלכלה וחשבונאות ו/או מנהל עסקים.

המומחים הכלכליים במשרדנו ילוו אתכם עסקית וכלכלית במתן יעוץ והכוונה בסוגיות שונות, ישתתפו עמכם בפגישות מול גורמי צד ג', לרבות בנקים ומוסדות מימון אחרים, יתנו עדות בבתי משפט בקשר לחוות דעתם המקצועית שהוגשה לבית המשפט ויהיו מוכנים לעמוד לשירותכם בכל עת. למותר לציין כי הייעוץ ו/או כל שירות אחר נוסף יתבצע באופן אישי ודיסקרטי.

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL