חוות דעת מומחה לבית משפט

חוות דעת מומחה לבית משפט בתחומי הכלכלה, החשבונאות, איזון משאבים בגירושין, תביעות של חברות ביטוח ועוד הינו מתחום מומחיות משרדנו שכן אנו נכללים במאגר רואי החשבון המומחים של בתי המשפט בישראל. רואי חשבון ממשרדנו ממונים באופן תדיר על ידי שופטים למתן חוות דעת מומחה לבית משפט בתחומים כלכליים ו/או חוות דעת מומחה לבית משפט בתחומים חשבונאיים, הנדרשים מעת לעת לבתי משפט בכלל, לבתי משפט לענייני משפחה בפרט ולמחלקות ההוצאה לפועל לצורך סיוע בפתרון סוגיות משפטיות בתחומים שונים. כמו כן, רואי חשבון במשרדנו עורכים חוות דעת מומחה לבית משפט על פי דרישה ומינוי מטעם גופים ממשלתיים ומוסדיים – ציבוריים, גורם עסקי או עורך דינו, לצורך הגשתה בפני ערכאות שיפוטיות. לעתים רואה חשבון מומחה מתמנה ליתן חוות דעתו, אף עבור מנהלי עזבון, בוררים ומגשרים שונים.

הגשת חוות דעת מומחה לבית משפט, או ללקוח בהתאם למינוי, מגובה על פי הצורך במתן תשובות לשאלות הבהרה ואם הדבר נדרש, אף התייצבות רואה החשבון המומחה, החתום עליה, בבית המשפט, לצורך מתן עדות או חקירה נגדית, בקשר עם חוות הדעת וביסוסה.

למשרדנו, מיכאל ויצמן ושות' – רואי חשבון, ניסיון עשיר מאד ומוניטין רב בהגשת חוות דעת מומחה לבית משפט בתחומי הכלכלה והן בהגשת חוות דעת מומחה לבית משפט בתחומי החשבונאות. חוות הדעת כלולות בתיקים משפטיים, הן בקשר למחלוקות עסקיות / כספיות בין עסקים ו/או חברות והן במחלוקות אישיות המתנהלות בבתי משפט. בתדירות גבוהה, רואה חשבון מומחה ממשרדנו נותן חוות דעת מומחה לבתי דין לענייני משפחה בהן נדרש לערוך חישוב איזון משאבים בגירושין של בני זוג, זאת גם כאשר נדרשת הערכת מוניטין אישי ונכסי קריירה של בעלי מקצועות חופשיים, הערכת שווי חברה לחברות ולעסקים. במשרדנו צוות מומחים מיומן למתן חוות דעת מומחה לבית משפט, בכל הקשור לתביעות של חברות ביטוח בגין אובדן רווחים בעסק ובגין חישובי מלאי מכונות וציוד שניזוק.

חוות דעת כלכלית לבית המשפט ו/או חוות דעת חשבונאית לבית המשפט, הנן כאלה הלוקחות בחשבון את כל הגורמים הרלוונטיים, מציגות מצגים נהירים וברורים לכל אדם, גם ללא הכשרה מקצועית בתחום ומסייעות לכבוד השופט לקבל את החלטתו בקלות תוך הסתמכות על המומחה המציג לו את המחלוקת בצורה ברורה וידידותית ובכך מקל על הדיון המשפטי ומסייע לשופט להכריע באופן נבון.

לשמחתנו, לא אחת, פסקו שופטים על פי ובהתאם ל- חוות דעת מומחה לבית משפט שהוגשה להם על ידי רואי חשבון ממשרדנו, באופן מלא – "AS IS", כך שסכומים מדויקים בהם נקב רואה החשבון בחוות דעת מומחה נכללו במסגרת כתיבת פסקי הדין של כבוד השופט המלומד.

לדוגמא, בחודש יולי 2021, ניתנה החלטה על ידי כבוד השופטת, שהתייחסה לחוות דעת שהוגשה על ידי משרדנו במילים אלה: "בפתח הדברים, מבקש בית המשפט להודות למומחית מטעם בית המשפט, על העבודה היסודית והמעמיקה שעשתה ועל חוות הדעת מאירת העיניים, שהניחה לפני בית המשפט".

וכן בחודש אוגוסט 2017, ניתן פסק דין בתיק בו מונינו על ידי בית המשפט לתת חוות דעת מומחה לבית המשפט. להלן ציטוט מדברי כבוד השופטת בפסק הדין בכל הקשור לחוות דעתנו שצורפו: "התרשמתי מחוות דעת המומחה – שהינן יסודיות, מקצועיות, התייחסו לנתונים הדרושים, תוך תשומת לב מרבית לטענות הצדדים, לשאלות הנוספות שהופנו ונענו, ובהתאם להחלטות שניתנו לצורך הכנתן".

רואה חשבון ממשרדנו ישמח לסייע לכם בקבלת שירות זה. צור קשר ללא התחייבות. 

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL