מחלקות

המחלקה למסים

המחלקה למסים במשרדנו עוסקת באופן שוטף בעריכת דוחות שנתיים בהתאם לדרישות חוקי המס, רשויות המס ובהתבסס על פסיקות בתי המשפט בישראל (דוח התאמה לצרכי מס המוגש יחד עם הדוח השנתי לרשויות המס). כמו כן עורכת המחלקה במהלך השנה ובאופן שוטף דוחות תקופתיים בלתי מבוקרים ללקוחות המשרד לצורך בחינת היבט המס והצורך בשינוי שיעור מקדמות המס המשולמות על ידי הלקוח וזאת כדי להימנע מיצירת חובות מצטברים למס הכנסה עם הגשת הדוח השנתי או לחילופין החזרי מס גדולים שיכלו להימנע ולהקל על תזרים המזומנים של העסק במהלך השנה.

מחלקת המסים מתמחה הן במיסוי יחיד/הפרט והן במיסוי חברות. במהלך השנה ועל פי דרישת הלקוח ו/או רשויות המס בוחנת המחלקה סוגיות מס שונות ומורכבות, מתמחה ב- ניהול דיונים לסגירת שומות מס הכנסה, שומות מס ערך מוסף ובדיונים אל מול המוסד לביטוח לאומי ומטפלת בקבלת החזרי מס לעסקים ולשכירים.

בנוסף מטפלת המחלקה בקבלת אישורים מיוחדים מרשויות המס, לרבות ניכוי מס במקור מתשלומים לחו"ל, טפסי 50 לקבלנים, אישור על פי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה למלכ"רים וכדומה.

המחלקה כוללת רואי חשבון מנוסים בעלי תואר אקדמאי בחשבונאות וכלכלה ו/או במנהל עסקים ויועצי מס מוסמכים. לעתים, כאשר מדובר בסוגיות מס מורכבות שפתרונן אינו חד משמעי, תצטייד המחלקה בחוות דעת משפטיות רלוונטיות ממומחי מס ידועים ומוכרים והכל על מנת שעבודת המחלקה תפעל למיצוי זכויות הלקוח, תוך עמידה בדרישות החוק.

X
צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
נְגִישׁוּת
איפוס
הצהרה
משוב

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

משוב נגישות
שליחה
המשוב נשלח בהצלחה!
תודה. אחד מנציגינו ייצור איתך קשר בהקדם האפשרי.
סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EM Studio