מחלקות המשרד

המחלקה למסים

המחלקה למסים במשרדנו מופקדת על כל הנושאים הקשורים לתשלומי מסים ישירים ועקיפים, לרבות מס הכנסה, מס שבח, מס ערך מוסף וביטוח לאומי. לחברות, לעצמאים וכן בכל ההיבטים הקשורים למיסוי ניכויים (עובדים, ספקים, קבלני משנה וכדומה).

בעבודתה השוטפת במהלך השנה המחלקה למסים מטפלת בכל הדיווחים השוטפים הנדרשים מחברות, מעסקים קטנים ובינוניים ואף משכירים בכירים ומספקת שירותי סיוע, לרבות טיפול בדיווח ובתשלום המס הנובע מהם.

כמו כן, מטפלת המחלקה באופן שוטף בתשלום מקדמות נאותות במהלך השנה, תוך בחינה מתמדת של השינויים הנדרשים על פי התוצאות העסקיות השוטפות ומטפלת בשינויים המתבקשים מהן.

לצד הטיפול בסוגיות השונות כאמור לעיל, המחלקה למסים מסייעת ללקוחות המשרד ולא רק, לבחון סוגיות מס מורכבות ולתכנן את המס הצפוי במקרים סבוכים, בהתאם ובכפוף להוראות החוק. חשוב להבהיר שתכנון מס נאות, יכול לחסוך תקלות מס משמעותיות ולכן מומלץ מאוד לשקול את אופן ביצוע העסקה מראש ולא בדיעבד.

לא אחת, מטפלת המחלקה בשינוי מבנה עסקים ותאגידים הנובעים, באופן טבעי, מהתפתחות וצמיחה של הלקוחות ו/או ממיזוגים ורכישות שאף הן הינן תולדה של התפתחות העסק. סוגיות אלה מורכבות ולכן נדרש שמומחה מס יסייע בתכנון נאות ומושכל של הליך העסקה. כמו כן, במקרים בהם נדרש סיוע משפטי ו/או חוות דעת משפטית המאשרת תקינות משפטית להליך כזה או אחר, אנו מסייעים ללקוח בקבלתה ממשרדי עורכי דין שהם ברי סמכא בתחום המיסוי.

מעת לעת, מוזמנים הלקוחות למשרדי רשויות המס השונות לצורך עריכת דיוני שומות מס, במסגרת הליכי ביקורת הנערכים לעסק. משרדנו, מתמחה בניהול דיונים הגונים ומקצועיים מול רשויות המס השונות, לרבות סגירת שומות מס בהסכם המקובל ומאושר על ידי הלקוח. לעתים, כאשר אין הסכמה עם המפקח, וככל שאנחנו סבורים שטיעוני הלקוח מוצדקים, לא נהסס להגיע לשלב ב' ואף מעבר לכך, כלומר, כניסה להליך של ערעור על עמדת המפקח בשלב א'.

בנוסף, מטפלת המחלקה בקבלת אישורים מיוחדים מרשויות המס, לרבות ניכוי מס במקור מתשלומים לחו"ל, טפסי 50 לקבלנים, אישור על פי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה למלכ"רים, סיוע בקבלת החזרי מס שבח, סיוע בדיווח לפי נוהל גילוי מרצון, סיוע בקבלת אישור על פריסת פיצויים ועוד.

המחלקה למסים כוללת רואי חשבון מנוסים מאוד בעלי תואר אקדמאי בחשבונאות, בכלכלה ובמנהל עסקים. כן מועסקים יועצי מס מוסמכים. לעתים וכאמור לעיל, כאשר מדובר בסוגיות מס מורכבות שפתרונן אינו חד משמעי, תצטייד המחלקה בחוות דעת משפטיות רלוונטיות ממומחי מס ידועים ומוכרים והכל על מנת שעבודת המחלקה תפעל למיצוי זכויות הלקוח, תוך עמידה בדרישות החוק.

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL