פריסת פיצויים

פריסת פיצויים חייבים במס, תכנון מס בפרישה ותחשיבים סוציאליים אחרים בקשר עם הפרישה ובכלל, הינם שרותים נוספים בהם משרדנו מתמחה.

לא אחת נמצא עובד שהגיע לגיל פרישה ו/או עובד הנאלץ לפרוש בפני צומת דרכים הנובעת מהצורך לשקול לאן פניו מועדות ובמה בכוונתו להתמקד לאחר הפרישה. לצד זה עומדות בפניו החלטות לא פשוטות בתחום תכנון מס בפרישה ו- פריסת פיצויים ושיקולי מס נוספים בעת הפרישה. משרדנו מלווה פורשים רבים, זוטרים ובכירים, ומסייע להם למקסם את תקבולי הפרישה ולשלם את המס המינימלי המתאפשר על פי חוק. זאת באמצעות פניות מסודרות, המותאמות בכל מקרה לגופו, לרשויות המס בבקשות שונות. כמו כן, משרדנו מסייע בחישוב מענקי פרישה פטורים ממס, בחישוב מענקי פרישה לתקופות עבודה לא רציפות ובמילוי טפסי הפרישה החדשים (161, 161 א', 116 ג'), הנדרשים על ידי רשויות המס .

לצד תחשיבים סוציאליים המתנהלים במחלקה לחשבונות עבור מגוון רחב של לקוחות המשרד, ובכללם חישובי פיצויים בגין פרישה, טפסי 161 ובקשות מיוחדות שמוגשות לפקיד השומה. ניתנים שרותים ספציפיים לפורש בכללם  סיוע בהגשה וקבלה של אישורים ל- פריסת פיצויים ושכר לעובדים פורשים, סיוע בחישוב הוצאות סוציאליות בגין תגמולים, סיוע בחישוב פנסיות, קרנות השתלמות והטבות סוציאליות שונות, לרבות טיפול בתשלומים עודפים לעובד השכיר ולבעלי השליטה בארגון.

לפיכך ובכל עת שנושא הפרישה עומד על הפרק, והיות שקיימים מסלולי הפחתת מיסוי שונים, כגון: משיכת מענק פטור ממס והיתרה לרצף קצבה, משיכת מענק פטור ממס והיתרה לפריסת פיצויים, דחיית מס בפרישה וכדומה. מומלץ לבוא לייעוץ ללא התחייבות לצורך בחינת החלופות העומדות על הפרק וחסכון במס שיכול להגיע לעשרות ואף למאות אלפי שקלים. לא אחת, סייענו ללקוחות המשרד להגיש בקשה לפריסה שנענתה על ידי פקידי שומה בתשובה שלילית, מנימוקים שונים. אין ספק שלו הנישום היה פונה באופן עצמאי היה נאלץ לקבל תשובה זו כסופית ואולם, צוות המשרד לא קיבל הדחייה והפעיל לחץ רב על הדרג המקצועי שדחה את הבקשה עד כדי עירוב בכירים בפקיד השומה שאישרו בסופו של דבר את הבקשה ל- פריסת פיצויים באופן מלא ולתקופה מקסימלית של שש שנים, דבר שהביא לחיסכון מס של עשרות אלפי שקלים. לפיכך מומלץ מאוד להסתייע בנו במסגרת פניה לרשויות המס בפרט כאשר מדובר בנושאים המאפשרים חסכון מס משמעותי כל כך.

רואה חשבון ממשרדנו ישמח לבחון את החלופות העומדות על הפרק עבורכם ולהציע לכם את מיטב מסלולי הפרישה לחסכון מס מקסימלי, במסגרת הוראת החוק והתקנות הקיימות בנושא. צור קשר ללא התחייבות. 

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL