החזרי מס שבח

החזרי מס שבח מתאפשרים במקרים רבים ומגוונים. מס שבח הנו המס בגין הרווח שנוצר ממכירת מקרקעין ונדל"ן. בעת מכירת מקרקעין ו/או נדל"ן משלמים מס שבח באמצעות הדיווח שנעשה בדרך כלל ע"י עורכי דין. מומלץ מאוד לשקול את סוגיית המס החל על העסקה מבעוד מועד, טרם ביצוע העסקה והדיווח, כך שתשלום המס יהיה מופחת ככל שניתן.

למשרדנו, ניסיון רב בייצוג וליווי קבלנים ומשקיעי נדל"ן מזה שנים רבות ובהתאם לכך נשמח ללוות גם אתכם בעת ביצוע עסקאות נדל"ן ולסייע לכם בתכנון המס האפקטיבי שיחול על העסקה, זאת, תוך ניצול שורה ארוכה של אפשרויות חוקיות להקלת נטל המס שיחול על העסקה, לרבות לדוגמה בדרך של פריסת מס שבח.

למרות האמור, קורה לא אחת שבעת קיום העסקה ועם הדיווח עליה לא התאפשר לכם לשקול את נושא המס כראוי ולתכנן את התשלום בצורה האופטימלית. זאת, למרות שכבר שולם המס על העסקה שדווחה, יש עדיין מה לעשות בעניין. אנו נשמח לבחון עבורכם אספקטים שונים ולסייע לכם לקבל חזרה את מס השבח העודף ששולם.

מניסיוננו לא אחת מדובר בעשרות ואף מאות אלפי ש"ח של מס שבח ששולם ושניתן לקבלו בחזרה.

כמשרד שמתמחה מזה עשרות שנים במתן פתרונות מס מגוונים לקבלנים ולמשקיעי נדל"ן ובהתאם לכך מתמחים בסוגיות שונות ומגוונות, בכללן החזרי מס שבח. נשמח לסייע לכם בקבלת שירות זה. צור קשר ללא התחייבות. 

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL