גילוי מרצון

גילוי מרצון הנו מהלך לחשיפת הון ו/או הכנסות בלתי מדווחות לרשויות המס, וזאת ללא הפעלת אמצעים פליליים נגד האזרח או הנישום שחשף את היעדר הדיווח, במסגרת פנייה המתבססת על הוראת השעה לגילוי מרצון. הליך זה אפשרי מזה מספר שנים ולאחרונה, בחודש דצמבר 2017,  רשויות המס האריכו את הנוהל פעם נוספת.

כאמור, הגילוי מרצון מאפשר לציבור לדווח כנדרש לרשויות המס, על הכנסות שלא דווחו, כולל ריבית וני"ע בחו"ל, ו/או הון המוחזק בארץ או בחו"ל ואשר לא דווח כהלכה וכנדרש לרשויות המס.

יודגש שנוהל גילוי מרצון אפשרי בכפוף לכך שבעת הדיווח, שנעשה בתום לב, לא היה כל מידע או חקירה בנושא זה, אצל רשויות המס.

מיותר לציין שמומלץ לשקול לעשות שימוש בנוהל זה בייחוד כעת, כאשר רשויות המס מקבלות מידע רב מבנקים בחו"ל וממוסדות כספיים שונים במסגרת הסכמים בינלאומיים להעברת מידע וכל הליך שנעשה באופן יזום על ידי האזרח, יכול למנוע אי נעימויות רבות.

למידע נוסף המצוי באתר המשרד, ראה מאמר שפורסם בנושא זה, המפרש את מכלול התנאים והכללים החלים על גילוי מרצון על פי הנוהל שפורסם. לנוחיותכם מצ"ב הקישור למאמר – נוהל גילוי מרצון – הוראת שעה.

המחלקה למסים במשרדנו מיכאל ויצמן ושות' – רואי חשבון, בעלת ידע ומומחיות בכל הקשור לדיווח לרשויות המס, על פי ובהתאם לנוהל גילוי מרצון ולאור רגישות הנושאים, מומלץ להיעזר במשרד רואי חשבון בקיא ומנוסה.

רואה חשבון ממשרדנו ישמח לסייע לכם בקבלת שירות זה. צור קשר ללא התחייבות. 

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL