מחלקות המשרד

המחלקה לביקורת

המחלקה לביקורת במשרדנו, בה מועסק צוות רחב של רואי חשבון ומתמחים, מבצעת עבודות ביקורת עבור חברות פרטיות וציבוריות, שותפויות, אגודות שיתופיות, עמותות ומלכ"רים. המחלקה מקפידה לעמוד בלוחות זמנים הוגנים, בהתאם לדרישות הלקוח. משרדנו מקפיד על הגשת דוחות במועד, בהתאם לאורכות המאושרות על ידי רשויות המס ובהתאמה לצרכי הלקוח, כך שעבודת הביקורת על כל הדוחות הכספיים של כל לקוחות המשרד מסתיימת במועד החוקי.

במחלקה מספר צוותי ביקורת, בכל צוות רו"ח בכירה ומנוסה, המשמשת כמנהלת צוות רואי חשבון ומתמחים בעלי תארים אקדמאיים בכלכלה ובמנהל עסקים. למחלקה ולצוותי הביקורת ניסיון עשיר ומגוון, לרבות בביקורת של חברות גדולות מאוד ובעריכת דוחות מאוחדים ומורכבים.

מחלקת הביקורת מעניקה שירותי ביקורת דוחות כספיים שנתיים לחברות ותאגידים וכן, דוחות כספיים מאוחדים לקבוצת חברות, לרבות במגזרי פעילות שונים הכוללים מאזנים, דוחות רווח והפסד, דוחות תזרימי מזומנים, דוחות על השינויים בהון העצמי וכן נספחים וכל זאת על פי כללי תקינה חשבונאית המקובלת בישראל.

כמו כן, מדי תקופה עורכת המחלקה לביקורת דוחות בלתי מבוקרים ו/או סקורים לחברות ולתאגידים, בדרך כלל עריכת דוחות סקורים נעשית עקב דרישת משקיע בחברה, ספק עיקרי, תאגיד בנקאי, או כל נותן מימון אחר ללקוח, המעוניין לבחון את מצבו הפיננסי של הלקוח ויכולת הפירעון שלו.

לעתים ועל פי הצורך, כאשר חברה מעוניינת לבצע השקעה מהותית בחברה או בעסק אחר, נדרשת בדיקת עומק לפני השלמות הרכישה והמו"מ. בדיקה זו נקראת בדיקת נאותות חשבונאית (דיו דיליג'נס – Due Diligence). בדיקות נאותות חשבונאיות מסוג זה נעשות ע"י המחלקה הכלכלית במשרד והן מסייעות למשקיע באיתור סיכונים ו/או בעדכון והפחתת מחיר העסקה.

במקרים רבים, חברות ציבוריות נדרשות לקבל ממשרד רואי חשבון אשר אינו המשרד המבקר שירותי עריכת דוחות כספיים, זאת כסיוע למחלקת הכספים שלהם ובטרם יוגשו הדוחות הכספיים לביקורת של רואה חשבון חיצוני. המחלקה לביקורת במשרדנו מיומנת במתן שירות זה לחברות הציבוריות, בהתאם לנדרש ע"י רשות ניירות הערך ולפי כל התקינה הרלוונטית אליהן.

בנוסף מספקת המחלקה שירותי ביקורת פנימית וביקורת חקירתית, ללקוחות פרטיים, ציבוריים ומוסדיים, הן בעקבות דרישת הלקוח והן מכח מינוי על פי חוק הביקורת הפנימית. משרדנו ממונה באופן שוטף על במגוון משרדי ממשלה. כמו כן, אנו מאושרים כמומחים במאגר רואי החשבון של החשב הכללי באוצר לביצוע מגוון עבודות ביקורת פנימית וחקירתית. כן אנו ממונים מטעם משרד מבקר המדינה לעבודות ביקורת מיוחדות.

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL