תוכניות הבראה לעסקים

תוכניות הבראה לעסקים נדרשות לעתים שכן, פעילות עסקית במשק כלכלי כרוכה בחשיפה לתנודות, אף קיצוניות. משבר כלכלי, בין אם הוא מקומי ובין אם הוא עולמי, יכול להשפיע על בתי עסק בצורה קשה עד כדי היווצרות סכנה ממשית להמשך קיומו כעסק חי. לעתים חברות ו/או עסקים נדרשים לקיים תהליך הקרוי תוכניות הבראה לעסקים שבמסגרתו נדרש הארגון או העסק לקיים תוכניות צמצום בכח אדם ובהוצאות אחרות וכן לעתים נדרש לקיים תהליכי מימוש לרכוש קבוע או נדל"ן וכן מצד שני, תוכניות מעין אלה עוסקות בהגדלת ההכנסות ובהרחבת צבר ההזמנות או היקף הלקוחות. מטרתם העיקרית של מהלכים אלה הינה לדאוג לשרידות העסק לאורך זמן.

התנהלות עסקית שגויה, על פי רוב, תביא לתוצאות סופיות דומות לאלה שיביא משבר כלכלי. עסק המייצר הפסדים מתמשכים לאורך זמן, מבלי לפעול בזמן לתכנון תוכנית הבראה והתייעלות, סביר להניח שיקשה עליו לשרוד לאורך זמן, שכן על פי רוב, בהיעדר הון בעלים, המערכת הבנקאית לא תיתן בעסק כזה, המייצר הפסדים לאורך זמן, אמון, דבר שעלול להוביל בסופו של דבר לחדלות פירעון.

חשוב לציין כי במקרים מסוימים, ייתכן שלאחר בחינת הנתונים נגיע למסקנה שהעסק אינו מצדיק כלכלית את קיומו. במקרה כזה, נשקול עם מנהלי העסק את החלופות השונות לרבות האפשרות לשקול תוכנית חיסול. תוכנית זו תיקח בחשבון את צמצום הסיכונים אליהם חשוף הבעלים תוך  מימוש נכסים במחיר מקסימאלי, עריכת הסדרים נוחים עם הנושים וכדומה.

למשרדנו, מיכאל ויצמן ושות' – רואי חשבון, ניסיון עשיר והצלחה מוכחת בהכנת תוכניות הבראה לחברות ועסקים בקשיים וליווי מקצועי במהלך יישומה, לרבות ליווי וסיוע בבנייה מחדש של אמון המערכת הבנקאית בעסק.

לא אחת במהלך הכנת תוכנית הבראה לעסק, נדרשים להכין תוכנית עסקית מפורטת שתסייע במהלך ההבראה. למידע נוסף המצוי באתר המשרד והמפרט את הנושאים העיקריים שמומלץ לשקול בעת הכנת תוכנית עסקית, ראה מאמר שפורסם בנושא. לנוחיותכם מצ"ב הקישור למאמר – תוכנית עסקית.

רואה חשבון ממשרדנו ישמח לסייע לכם בקבלת שירות זה. צור קשר ללא התחייבות. 

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL