שירות חוזרים מקצועיים

שירות חוזרים מקצועיים, הינו שרות נוסף של משרדנו. אנו שומרים על רמת עדכון מקצועי ומקפידים לעדכן את הלקוח במסגרת הפצת שירות חוזרים מקצועיים בדואר אלקטרוני ישיר ללקוח ולצוות הגורמים המקצועיים בחברה וכן תוך עדכון אתר האינטרנט של המשרד ודף הפייסבוק העסקי.

הלשכה ושרות הלקוחות במשרדנו מספקים שירות חוזרים מקצועיים ועדכונים מקצועיים, לכל לקוחות המשרד באופן שוטף, במהלך כל השנה. העדכונים המקצועיים מתייחסים בדרך כלל לשינויי חקיקה שונים, המלצות מקצועיות, התייחסות לנושאים המתוקשרים באותה התקופה, חוזרים לסוף שנה המפרטים פעולות שמומלץ לבצע לקראת סוף שנה ותחילת השנה הבאה לחברות ולעצמאים, חוזרים לחברות בדבר הכנת חומר לביקורת השנתית וכן כל עדכון או מידע מקצועי, אשר משרדנו מוצא שיש בו עניין ללקוחות המשרד השונים.

משרדנו, מיכאל ויצמן ושות' – רואי חשבון, מקפיד על הפקת עדכונים מקצועיים איכותיים, בזמן אמת, לרבות עדכון שינויים תכופים, המתבצעים באותה סוגיה מספר פעמים רב.

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL