שירותי הנהלת חשבונות

שירותי הנהלת חשבונות הינו שירות נוסף שמשרדנו מספק, כלשכת שירות חיצונית הנותנת שירות ללקוחות בכל רחבי הארץ, כולל שירות איסוף חומרים על פי הצורך. שירותי הנהלת החשבונות ניתנים לעסקים הנדרשים להנהלת חשבונות כפולה – דו צידית או הנהלת חשבונות לעצמאי – חד צידית, בהתאם להוראות ניהול ספרים של חברות, עצמאיים, שותפויות, עמותות, מוסדות ללא כוונת רווח ( מלכ"רים ) וגופים שונים. במסגרת שירות זה ניתן לקבל גם שירותי עריכת והכנת תלושי שכר לעובדי העסק.

שירותי הנהלת חשבונות במשרדנו יכללו, לפי הצורך והמוסכם, את השירותים הבאים:

  1. ניהול ספרי העסק באופן ממוחשב (רישום חשבוניות הכנסה והוצאה, תנועות בנק, פקודות משכורת ותנועות חו"ז).
  2. ביצוע התאמות כרטיסים ממוחשבות בספרי העסק, לרבות התאמות קופה ובנקים, התאמות לקוחות וספקים וכרטיסי חו"ז.
  3. הכנת תלושי שכר עבודה לעובדי העסק, כולל סיוע בהפקת דוחות שכר שנתיים, לרבות טופסי 106 לעובדי העסק ודוחות 126 לרשויות המס.
  4. דיווחים חודשיים או דו-חודשיים, בהתאם לדרישה החוקית, לרשויות המס לרבות מס ערך מוסף, המוסד לביטוח לאומי ומס הכנסה. כמו כן סיוע, ככל שנדרש, בדיווח של דוחות מקוונים למע"מ (קובץ PCN).
  5. סיוע בהחזרי מס, מע"מ והחזרים בגין הבלו החל על רכישת הסולר.
  6. מעקב שוטף על סכום המקדמות המשולמות למס הכנסה וזאת במטרה למנוע תשלומי מס עודפים, המכבידים על תזרימי המזומנים של העסק מחד או תשלומי מס חסרים אשר יצרו חבות מס גדולה עם הגשת הדוחות השנתיים, מאידך.
  7. ייעוץ, ככל שנדרש, בכל הקשור לניהול תזרימי המזומנים של העסק, לרבות באמצעות תוכנות ייעודיות ו/או באמצעות קבצי מחשב ושיטות אחרות לניהול נושא חשוב זה.

המחלקה לחשבונות שבמשרדנו, מועסקים יועצי מס מוסמכים ומנוסים מאוד וכן מנהלי חשבונות מדופלמים ומנוסים. עובדי המחלקה מקצועיים ואדיבים, ומבצעים את עבודתם במהירות וביעילות, תוך שימת דגש על מתן יחס אישי ללקוח.

לצד ניהול הספרים של העסק, בהתאם להוראות ניהול ספרים ולדרישות החוק בנושא זה, חובה לשמור את מערכת הספרים למספר שנים והכל בהתאם לדרישת החוק. היות והדברים אינם חד משמעיים פרסמנו באתר המשרד מאמר בנושא תקופת השמירה על ספרי העסק לנוחיותכם מצ"ב הקישור למאמר – תקופת השמירה על ספרי העסק.

משרדנו, מיכאל ויצמן ושות' – רואי חשבון, נותן מענה ארוך טווח למעוניינים בהעברת האחריות הכוללת של הנהלת החשבונות לארגון מקצועי, אשר נותן פיתרון איכותי, באופן שוטף וללא פיגורים ובעלויות סבירות ושוות לכל נפש או עסק.

רואה חשבון ממשרדנו ישמח לסייע לכם בקבלת שירות זה. צור קשר ללא התחייבות. 

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL