צמצום פיגורי הנהלת חשבונות

צמצום פיגורי הנהלת חשבונות, הינו שרות נוסף בו משרדנו מתמחה. ישנם מקרים שונים כאמור להלן הגורמים לפיגורים שנוצרו. המחלקה לחשבונות שבמשרדנו, המתמחה בין היתר במתן שירותי הנהלת חשבונות איכותיים ושוטפים ללקוחות בהיקפים שונים, קטנים וגדולים. המחלקה לחשבונות מתפקדת כלשכת שרות חיצונית, במסגרתה  ניתן גם שירות נוסף העוסק ב- צמצום פיגורי הנהלת חשבונות, להם נקלעים עסקים שונים, מסיבות המפורטות בהמשך. הנהלת חשבונות מנהלת את ספרי העסק באופן ממוחשב, לרבות עריכת התאמות ממוחשבות ישירות מול הבנקים ו/או מול ספקים גדולים ומהותיים לעסק.

לעתים ומסיבות שונות כדוגמת: חופשת לידה של מנהלת חשבונות ו/או חופשת מחלה, מנהל חשבונות שהוחלף אך לא נקלט כהלכה, עסק שהתרחב אך לא התאים את מחלקת הנהלת חשבונות לצרכים החדשים השוטפים וכדומה, נקלע העסק לפיגורים בהנהלת החשבונות ובהתאם לכך נדרש להתמקד ב- צמצום פיגורי הנהלת חשבונות. לפיגורים אלה יכולות להיות השלכות כלכליות משמעותיות מאוד, החל מגביה שאינה מתבצעת במועד, ניהול תזרים מזומנים לא נכון ומדויק (העדר התאמות בנק גורר חוסר אינפורמציה על שקים שניתנו לספקים ושטרם הוצגו לפירעון בבנק).

השלכה נוספת ומהותית שיכולה להיגרם ממערכת הנה"ח שאינה מעודכנת הינה גביה איטית של חובות לקוחות, פגיעה בתזרימי המזומנים כתוצאה מכך ולעתים אף "הזמנת" קונפליקט מיותר עם לקוח אודות חוב שנצבר והגיע למימדים המניעים את הלקוח לבדיקה, לשאלה, לעימות, להתכחשות וכדומה. לטעמנו מדובר בסיכון משמעותי ביותר שהינו ישיר ועקיף גם יחד. זאת ועוד הפיגורים עלולים לגרור דיווחים שלא במועד למוסדות השונים, לרבות אי הגשת דוחות שנתיים במועד, שמשמעותם הינה הטלת קנסות, היעדר קבלת אישורים על ניכוי במקור וניהול ספרים תקין וסנקציות נוספות.

כדי להימנע מכל הנאמר לעיל ועד שימצא פתרון של קבע, משרדנו, מיכאל ויצמן ושות' – רואי חשבון, על שלל ניסיונו וכח האדם המיומן שבו יוכל לתת פתרון רחב ומיידי לסגירת פיגורים באופן מקצועי ומהיר ולפיכך מעמיד עצמו לשירות העסקים השונים ומציע טיפול בפיגורים כפרויקטים חד פעמיים או קבועים וזאת עד לסגירת כל הפיגורים בהם מצוי העסק וייצוב מערכת הספרים שלו.

רואה חשבון ממשרדנו ישמח לסייע לכם בקבלת שירות זה. צור קשר ללא התחייבות. 

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL