עריכת דוחות תקופתיים

עריכת דוחות תקופתיים נעשית ללקוחות בהתאם לבקשתם וכן לקראת סוף שנה, זאת כחלק מהשרות השוטף הניתן על ידי משרדנו. במהלך השנה, נערכים דוחות תקופתיים ללקוחות המשרד, לבחינת נושא המיסוי והתוצאות העסקיות. עריכת דוחות תקופתיים הינם דוחות רווח והפסד בלתי מבוקרים, אשר מטרותיהם העיקריות הינן:

  1. בדיקה משוערת לרווחיות החברה לתקופה הנבדקת במהלך השנה – כלי זה משרת את הנהלת החברה מהיבט תשלומי המס, הביצועים הפיננסיים ותזרימי המזומנים של העסק וכן לצורך תהליכי ייעול ההוצאות או שיפור יעדי הביצוע ומחזורי ההכנסות.
  2. בדיקה משוערת לתשלום המקדמות למס הכנסה במהלך השנה.- במסגרת הכנת הדוח התקופתי הבלתי מבוקר נערך על ידנו גם דוח התאמה משוער לצרכי מס הכנסה, אשר על פיו אנו בוחנים את היבט המס ואת הצורך בהגדלת/הקטנת המקדמות למס הכנסה המשולמות בפועל על ידי העסק לשנת מס זו, לעיתים מס הכנסה בעצמו דורש קבלת דוח תקופתי לביסוס הבקשה לשינוי אחוז המקדמות.
  3.  על פי רוב כאשר מוגשת בקשה לקבלת אשראי מבנקים, חברות מימון, ספקים וכיוצ"ב יידרש להציג, בנוסף לדוחות כספיים מבוקרים אחרונים, גם דוח תקופתי בלתי מבוקר, אשר ייתן אינדיקציה על תוצאות התקופה השוטפת והכל על מנת להקל על קבלת ההחלטה.
  4. דוח תקופתי הנחוץ ללקוח לצורך הצגת התוצאות העסקיות הבלתי מבוקרות למשקיע ו/או שותף פוטנציאלי בעסק ו/או לקראת כניסה משותפת למיזם חדש המתבסס על הפעילות העסקית השוטפת.

במשרדנו, מיכאל ויצמן ושות' – רואי חשבון, דוחות אלו מבוצעים, גם ללא דרישה מגורם כלשהו אלא, כשירות שוטף הניתן ללקוחותינו והכל על פי הצורך. הדוח התקופתי כולל התייחסות גם לאחוזי ביצוע כשיעור הרווח הגולמי, שיעור הרווח התפעולי ושיעור הרווח הנקי. הנתונים בדוח התקופתי משווים על ידנו לדוחות רווח והפסד מבוקרים משנים קודמות, לצורך בדיקת סבירות התוצאות, וכן השוואתם להערכות השוטפות הנמסרות לנו על ידי ההנהלה.

בסיום הכנת הדוח התקופתי ולאחר שהנתונים נלמדים, נמסרות המלצות משרדנו בקשר לשינויים הנדרשים, אם בכלל, בשיעור המקדמות למס הכנסה והפניית תשומת לב הנהלת החברה לנתונים הפיננסים התקופתיים.

רואה חשבון ממשרדנו ישמח לסייע לכם בקבלת שירות זה. צור קשר ללא התחייבות. 

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL