עריכת דוחות כספיים

שירותי עריכת דוחות כספיים מתבקשים על ידי חברות ציבוריות שרואי החשבון המבקרים שלהן מנועים מלערוך עבורן את הדוחות, עקב החלטת הרשות לניירות ערך משנת 2008, אשר פרסמה הבהרה בעניין אי תלות רואה החשבון המבקר וקבעה ששירותי עריכת דוחות כספיים אינם יכולים להינתן על ידי רואה החשבון המבקר, ללא פגיעה באי תלותו.

לאור הבהרה זו של הרשות לניירות ערך, נמצא שחברות ציבוריות נדרשות לעתים לפנות למשרדי רואי חשבון לשם קבלת שירותי עריכת דוחות כספיים, בהתאם לתקינה הישראלית ולתקינה הבינלאומית. דוחות אלה נערכים עבור החברה לצורך הצגתם ובדיקתם על ידי רואה החשבון המבקר.

שירותי עריכת דוחות כספיים, הניתנים על ידי המחלקה לביקורת, כוללים יישום של עקרונות הצגה ומדידה של פריטים בדוחות הכספיים, יישום תקנים חשבונאיים, בין אם מדובר בתקינה ישראלית ובין אם בתקינה בינלאומית / IFRS, טיפול בסוגיות חשבונאיות מורכבות, ביצוע תחשיבים להפרשות שונות שנדרש לכלול בדוחות הכספיים, ביצוע תחשיבי מס, ניסוח הביאורים לדוחות הכספיים וכיוצא באלה.

למשרדנו ניסיון רב שנים במתן שירותי עריכת דוחות כספיים, בתקינה ישראלית ובתקינה בינלאומית IFRS, זאת בהתייחס לדוחות שנתיים ולדוחות רבעוניים, לחברות שונות מתחומי פעילות רבים ומגוונים, לרבות דוחות מאוחדים, כאשר מדובר בקבוצת חברות, לגביהן נדרש איחוד דוחות כספיים. לצוות רואי החשבון במשרדנו ניסיון ומיומנות כעורכי הדוחות הכספיים בהתנהלות ישירה מול משרדי רואי החשבון המבקרים, תוך ייצוג הולם ומקצועי של עמדות הנהלת החברה באשר לדוחות הכספיים, סוגיות העולות מהם והגילוי הנדרש לגביהן.

כמו כן, עמידה בלוחות זמנים של חברות ציבוריות הינה חשובה, כמתחייב מהוראות החוק ולתועלת ציבור המשקיעים בבורסה לניירות ערך. מחלקת הביקורת במשרדנו מקפידה ומיומנת מאוד בעמידה בלוח זמנים, אשר מוכתב על ידי הנהלת החברה ועל ידי רואה החשבון המבקר, לצורך שידור הדוחות באתר מגנא במועד.

רואה חשבון ממשרדנו, ישמח לסייע לכם בקבלת שירות זה. צרו קשר ללא התחייבות.

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL