סקירת דוחות כספיים

סקירת דוחות כספיים נדרשת מעת לעת על ידי הגוף המבוקר – חברה ותאגידים אחרים ו/או שותפות ו/או עסק עצמאי, זאת כדי להגיש לגורמים שונים דוחות בלתי מבוקרים / סקירת דוחות כספיים. על פי רוב מדובר במקרים בהם מגיש הגוף המבוקר בקשת אשראי מתאגיד בנקאי או ספק ועל מנת שנותן האשראי יוכל לבחון אותה, נדרש הגוף המבוקר להמציא לו דוחות בלתי מבוקרים או דוחות סקורים לשנה בה מוגשת הבקשה, או לחלק ממנה.

סקירת דוחות כספיים נעשית במקרים בהם לא נעשתה ביקורת רואה חשבון מלאה כמקובל וכנדרש על פי תקני ביקורת מקצועיים ולפיכך גם לא מצורפת אליהם חוות דעת רואה חשבון מבקר. לעומתם, דוחות סקורים הינם דוחות שאינם נחשבים אמנם למבוקרים אולם רואי חשבון ערכו לגביהם בדיקות סקירה שונות כפי שהם נדרשים לבצע, לרבות בחינת הפרוטוקולים של החברה במהלך התקופה, בחינת חוזים והסכמים מהותיים המשפיעים על הדוחות הכספיים לתקופה, בחינת השקעות מהותיות בנכסים מוחשיים ואף בנכסים בלתי מוחשיים. כל זאת ועוד בהתאם להוראות לשכת רואי החשבון בישראל (גילויי דעת) ולפיכך, אף מצורף אליהם דוח סקירה חתום בידי רואה חשבון.

המחלקה לביקורת במשרדנו, מיכאל ויצמן ושות' – רואי חשבון, היא המופקדת על סקירת דוחות כספיים בלתי מבוקרים ו/או מבוקרים, בהתאם לדרישת הלקוח. כחלק מהשירות השוטף הניתן על ידי משרדנו, לאחר המצאת הדוחות הבלתי מבוקרים ו/או הדוחות הסקורים ללקוח, יועברו דוחות אלה אל המחלקה למסים, על מנת לבחון את היבט המס של דוחות אלה ואת הצורך בהגדלת/הקטנת מקדמות המס שהגוף המבוקר משלם לשנת מס זו.

דוחות בלתי מבוקרים אחרים הנערכים על ידי משרדנו מדי שנה הינם דוחות שנתיים לעסקים עצמאיים ולמנהלי חברות שכירים הנדרשים על פי חוק להגישם לרשויות המס. כמו כן, על פי דרישת מס הכנסה נערכות על ידנו הצהרות הון לבעלי עסקים ומנהלי חברות שכירים. הדוחות השנתיים הנ"ל והצהרות ההון אינם נדרשים על פי חוק להיות מבוקרים ולפיכך נערכים על ידי יועצי מס מוסמכים – חשבונאיים בכירים במחלקה לחשבונות במשרדנו.

רואה חשבון ממשרדנו ישמח לסייע לכם בקבלת שירות זה. צור קשר ללא התחייבות. 

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL