ניהול דיונים

ניהול דיונים וייצוג בפני מס הכנסה ושאר רשויות המס – מס הכנסה (מ"ה), מס ערך מוסף (מע"מ) והמוסד לביטוח לאומי (ב"ל), לרבות ניכויים, הינו חלק "אינטגרלי" מהמחלוקות המתעוררות לעתים בקשר עם תשלומי המס במדינה מתוקנת. כל עסק בישראל מחויב להגיש דוח שנתי לרשויות המס המהווה בסיס לתשלום המס בגין הרווח שהפיק העסק באותה השנה. הדוחות המוגשים נקלטים כשומה עצמית במחשבי רשויות המס והמס בגינם משולם מבלי שנבדקו לעומק על ידי מס הכנסה. כחלק משגרתם השוטפת של מפקחי מס, מבוצעות ביקורות על דוחותיהם הכספיים של עסקים שהוגשו למס הכנסה. הביקורות הנקראות גם ניהול דיונים, כוללות לעיתים ביקור בבית העסק עצמו, דרישת גיבוי ממוחשב של מערכת הנהלת החשבונות של העסק, זימון הנישום ו / או רואה החשבון של העסק למשרדי מס הכנסה לצורך תשאולו והתדיינות כללית עמו אודות הדוחות שהוגשו וסבירותם.

למשרדנו ניסיון רב בניהול דיוני שומות מס וייצוג במס הכנסה בכל הארץ, בצורה מקצועית תוך ייצוג הנישום / הלקוח בענייניות המבוססת על הכרת החוקים ותקנותיהם לצד ניסיון עתיר בהתנהלות מול פקידי שומה שונים ומפקחים שונים ברחבי הארץ. בדרך כלל יגיעו הצדדים להסכמה, המלווה בהסכם לשומות מס סופיות, כמובן תוך ניסיון להגיע לתוצאת ההליך בתשלום מינימלי של מסים נוספים. משמעות חתימה על הסכם לשומות סופיות הינה שהסיכוי לבדיקת אותן השנים בגינם נחתם ההסכם הינו קלוש ביותר.

בנוסף לדיוני מס הכנסה מתקיימים דיונים מול מוסדות נוספים, כגון : מס ערך מוסף – דיונים בקשר לקיזוז מע"מ תשומות ו / או דיווח על מע"מ עסקאות, המוסד לביטוח לאומי ומס הכנסה ניכויים, בקשר לשומות ניכויים לעובדים וכד'.

למשרדנו, מיכאל ויצמן ושות' – רואי חשבון, ניסיון של למעלה מעשרים וחמש שנים בניהול דיוני שומות עם מס הכנסה דיוני שומות עם מע"מ ודיוני שומות עם המוסד לביטוח לאומי. אנו מקפידים על ניהול הדיונים בצורה עניינית ומקצועית, תוך שמירה על אינטרס הלקוח ועמידה על זכויותיו החוקיות. כל חתימה על הסכם שומות תבוצע בהסכמת הלקוח בלבד, תוך מתן המלצות המחלקה ללקוח בקשר עם תוצאות הדיונים.

רואה חשבון ממשרדנו ישמח לסייע לכם בקבלת שירות זה. צור קשר ללא התחייבות. 

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL