מיזוגים ורכישות

מיזוגים ורכישות ( Mergers & Acquisitions – M&A ) הינו שלב מתקדם בחיי חברות המגיעות לבגרות בחייהן העסקיים. לא אחת, השלב הבא של הצמיחה והפיתוח העסקי של חברות אלה נעשה בדרך של רכישת פעילות עסקית אשר הינה סינרגטית לפעילות העסקית שלהן או לחלופין נאלצות למכור את פעילותן העסקית מסיבות שונות ומגוונות. לדוגמא, העדר דור ממשיך לבעלי העסק המתבגרים, העדר יכולת להמשיך את הפיתוח העסקי והפוטנציאל של החברה ללא תמיכה ויכולות של ארגון גדול יותר, בחירה לממש את החברה או חלקה לצרכים אישיים שונים ומגוונים ועוד…

המחלקה הכלכלית במשרדנו עוסקת בתחום זה ומייעצת באופן עסקי וחשבונאי. כבר עשרות שנים שבהם אנו מלווים עסקאות של מיזוגים ורכישות בכל סדרי הגודל של החברות והעסקים ובכל תחומי הפעילות, הן מצד הרוכשים והן מצד המוכרים ללקוחות המשרד ו/או לחברות הפונות אלנו לצורך שרות ספציפי זה. הסיוע אותו צריכים מנהלי החברות אינו מסתכם רק בהערכת שווי של הפעילות ו/או מתן אינדיקציות ערך כאלה ואחרות. אלא בליווי אמיתי והוליסטי, טקטי ואסטרטגי של הליך הרכישה או המכירה של העסק.

ההקפדה על הפרטים תוך הסתכלות רחבה ומקיפה על העסק וכן על הענף בו החברה עוסקת, תוך בחינת ההזדמנויות ו/או האיומים החוזקות ו/או החולשות. בתוך כך, אנו מנהלים הליך משא ומתן הגון עם הצד השני, תוך שמירה על זכויות הלקוח ועל קשרי עבודה נאותים עם הצד השני והכל במטרה להגיע לעסקה הגונה ונכונה לכל הצדדים.

כמו כן, במסגרת התהליך נעשות שורה של פעולות, לרבות הערכת שווי כוללת לחברה, ביצוע של בדיקת נאותות חשבונאית לחברה הנרכשת או לחלופין ליווי הבדיקה המתבצעת ע"י הצד הרוכש, תכנון אסטרטגי של הליך המכירה, בחירה נכונה של הצד השני כולל בחינת הסינרגיה שתצמח מהליך זה, בחינת המודל העסקי כולל בחינת האופציות שיינתנו או יתקבלו במידה והעסקה אינה מלאה, ייעוץ בנוגע למבנה העסקה לרבות תמורה מותנית ו/או אבני דרך בעתיד, בחינה של סוגיות המס שעולות כתוצאה מהליך זה וליווי המו"מ המשפטי והסוגיות העסקיות והחשבונאיות העולות ממנו עד לשלב כריתת ההסכם ואף לאחר מכן בהליך יישומו.

המחלקה הכלכלית במשרדנו בכלל ומנהל המשרד רואה חשבון מיכאל ויצמן בפרט מנוסים מאוד בשרות זה ולאורך השנים סייענו פעמים רבות בעסקאות של מיזוגים ורכישות כולל סיוע במגזרים שונים ומשני הצדדים של העסקאות, רק לאחרונה סייענו בהצלחה בעסקת מכירה של חברה פרטית לחברה ציבורית, שווי החברה שסייענו במכירתה, עלה משמעותית על מאה מיליון ש"ח.

רואה חשבון מיכאל ויצמן ישמח באופן אישי לסייע לכם בקבלת שירות זה. צרו קשר ללא התחייבות.

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL