לשכת שרות לשכר עבודה

לשכת שרות לשכר עבודה לעובדים שכירים וכן לעובדים בכירים, תוך שמירה על סודיות השכר ניתנת כשירות במשרדנו, במסגרת מחלקת הנהלת החשבונות הרחבה והמקצועית, המספקת שירותי מיקור חוץ למאות לקוחות להם אלפי עובדים במצטבר. לקוחות אלה נהנים מ- לשכת שרות לשכר עבודה, המטפלת בהפקת תלושי שכר עבודה חודשיים, לרבות דוחות שנתיים, טופסי 106 לכל עובד וטופסי 126 שוטפים חצי שנתיים למוסד לביטוח לאומי וכן טופסי 126 שנתיים למס הכנסה ולמוסד לביטוח לאומי. זאת כחלק מכלל הדרישות של מוסדות אלה ואחרים.

במסגרת שרות זה, מפיקה מחלקת הנה"ח שבמשרד תלושי שכ"ע, לרבות עזרה בעריכת חישובי שכר, תרגום שעות העבודה לתקן הנדרש ודיווחו על פי היקפי המשרה, מתן ביטוי לאספקטים שונים של הדיווח על השכר, לרבות חוקים סוציאליים, ביטוח לאומי, חוק הגנת השכר וכדומה. שרות זה, הניתן על ידי המחלקה, נתמך באופן שוטף על ידי יועצים משפטיים המתמחים בדיני עבודה.

גם חברות ועסקים להם מחלקת הנה"ח מפותחת וגדולה נעזרים בשרות זה של משרדנו מסיבות שונות ומגוונות, ובעיקר בשל הצורך בדיסקרטיות ושמירת פרטי השכר מחוץ לכותלי החברה, בפרט כאשר מדובר בשכר לעובדים בכירים, אותו ההנהלה מבקשת למנוע מלדלוף לכל עובדי החברה.

במשרדנו, מיכאל ויצמן ושות' – רואי חשבון, מועסקים חשבי שכר מדופלמים מטפלת בארגונים גדולים ובצורה מקצועית ודיסקרטית כאחד.

רואה חשבון ממשרדנו ישמח לסייע לכם בקבלת שירות זה. צור קשר ללא התחייבות. 

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL