יעוץ כלכלי ועסקי

יעוץ כלכלי ועסקי הינו שרות נוסף בו משרדנו מתמחה, הניתן ללקוחות המנהלים את עסקם ונתקלים בקשיים ו/או בסוגיות מורכבות הדורשות ניתוח מעמיק של העסק, הסקת מסקנות ואף קבלת החלטות לעתים קשות. ניהול עסק, בין אם הוא נעשה בדרך של פתיחת תיק עצמאי ובין אם הוא נעשה בדרך של הקמת חברה כרוך בהתמודדות מורכבת מאד באספקטים רבים ושונים. ניהול עסק מתבטא בטיפול והתמודדות עם בעיות שונות בתוך העסק עצמו, כגון – משאבי האנוש וכח האדם בעסק, בחינת האפשרויות להוזלת עלות היצור, בחינת כדאיות העסקת סוכן מכירות, בחינת עלויות עיקריות לרבות הוצאות שכר דירה, הובלות לוגיסטיקה וכיוצא בזה. במקביל לכך נדרש לתת מענה לגורמים החיצוניים לעסק, בהם לא אחת הוא תלוי, כגון – המערכת הבנקאית, התמודדות עם מתחרים, חוקי מיסוי וביטוח לאומי, אשראי לקוחות / ספקים וכדומה.

המחלקה הכלכלית שלנו מעניקה שירותי יעוץ כלכלי ועסקי, הנותן מענה לכל האמור לעיל. במשרדנו, מיכאל ויצמן ושות' – רואי חשבון, מומחים כלכליים ומומחים חשבונאיים אשר ילוו אתכם עסקית – כלכלית, במתן יעוץ כלכלי ועסקי באשר לסוגיות שונות, הכוללות, בין היתר ועל פי בקשת הלקוח, לצד ביקור בעסק כמובן גם ליווי הלקוח בפגישה עם סניף הבנק בו מנוהל חשבון העסק וכדומה.

כמו כן, אנו משמשים כיועצים מלווים בכל עסקה משמעותית הנשקלת על ידכם ונסייע לכם בבחינת כדאיותה לעסק תוך התייחסות לסיכונים הטמונים בה, בקשר לשינויים מבניים הנשקלים על ידכם, בחינת הכנסת משקיע לעסק וכדומה. בשנים האחרונות ובמשך תקופה של כשש שנים רואי חשבון בכירים ממשרדנו מעניקים שרותי ייעוץ כלכלי למוסד לביטוח לאומי – אגף קרנות ומסייעים בניתוח עסקי כלכלי של גופים רבים ומגוונים, לרבות בחינת יכולתם לעמוד באספקטים שונים, לרבות זה הכלכלי בקיום והיתכנות של השקעות מהותיות.

ידוע שישנן החלטות שהינן קריטיות לעסק, החלטות אלה, במידה ותהיינה שגויות, יכולות להביא לפגיעה ממשית בו, או לחילופין לצמיחה ושגשוג, במקרה בו ההחלטה המתקבלת הינה מושכלת. ניסיון רב שנים וידע מקצועי מעמיק בכלכלה, בנקאות, חשבונאות פיננסית וניהולית, כפי שיש למשרדנו, יכולים לעשות עבורך את ההבדל.

רואה חשבון ממשרדנו ישמח לסייע לכם בקבלת שירות זה. צור קשר ללא התחייבות. 

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL