דוחות ניהולים שוטפים

דוחות ניהולים שוטפים הינו אחד מהשירותים החשובים הניתנים למנהל העסק על ידי מחלקת הנהלת החשבונות במשרדנו, מדי חודש בחודשו, נשלח דין וחשבון מעודכן ובלתי מבוקר, הכולל פירוט כרטיסי ההכנסות וההוצאות של העסק וכן, את הרווח הנגזר מהם.

בנוסף ל- דוחות ניהולים שוטפים הנ"ל ועל פי בקשת הלקוח, יועבר לו קובץ ניהולי – דוח יחסים פיננסיים, הכולל פירוט הכנסות והוצאות וכן הרווח הגולמי הנגזר מהם בש"ח ובאחוזים. הנתונים מוצגים הן באופן כספי והן בצורה גראפית, הצגה ויזואלית המראה באופן ברור ביותר ללקוח את רווחיות העסק אותו הוא מנהל, על פי החתך המבוקש.

האינפורמציה המוצגת בדוח מותאמת ללקוח על פי בחירתו ובהתאם לנתונים החשובים לו בהתייחס לעיסוקו ולצרכיו. אפשרויות ההצגה הינן רחבות ומגוונות וביניהן, הצגת הרווח על פי חודשים, הצגת הרווח על פי שנים, פילוח על פי מחלקות, פילוח הכנסות על פי שכר עבודה והכל על מנת לתת למנהל כלים נוחים לקבלת החלטות ניהוליות שונות. בעצם מדובר בכלי עבודה משמעותי הנדרש למנהל דבר המאפשר לו לקבל את המידע והנתונים המהותיים שהנם בפרספקטיבת על ולא ברזולוציה העמוקה והשוטפת המעסיקה אותו בחיי היום יום.

כלי עבודה חשוב זה, הנמסר למנהל העסק, מציג לו את תוצאות העסק בזמן אמת ובדרך בלתי אמצעית ושוטפת. האינפורמציה הכלולה בדוח מהווה כלי מעקב נגיש אחר ביצועי העסק עבור מנהל העסק, שביכולתו, בעזרת נתוני הדוח, לאתר בקלות מרכזי רווח או הפסד בעסק ולהגיב על כך באופן מיידי באמצעות קבלת החלטות נקודתיות ו /או אסטרטגיות.

במידה ונתוני הדוח יצביעו על בעיות הנוצרות במחלקות מסוימות, אשר השפעתן היווצרות הפסד, או לחלופין יצביעו על מחלקות רווחיות מאד שכדאי לפתחן, יועברו הנתונים אל המחלקה הכלכלית שלנו, לבקשת הלקוח, על מנת לנתחם לעומק, תוך התייחסות לנתוני תזרים המזומנים וזאת כדי לסייע לבעל העסק לגבש המלצות לתכנית עסקית רחבה.

במשרדנו, מיכאל ויצמן ושות' – רואי חשבון, שומרים על קשר רציף עם הלקוח ומעבירים את נתונים אודות העסק, באמצעות דוחות וגיליונות נהירים, המסייעים למנהל העסק ללמוד מזוית אחרת על נתוניו העסקיים.

רואה חשבון ממשרדנו ישמח לסייע לכם בקבלת שירות זה. צור קשר ללא התחייבות. 

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL