דוחות מיוחדים ואישורים

דוחות מיוחדים ואישורים נדרשים מעת לעת. לא אחת גופים שונים מבקשים לקבל אישורי רואה חשבון מחברות ותאגידים אחרים. אישורים אלה נדרשים בין היתר למוסדות בנקאיים לצורך אישור בקשות אשראי מבנקים, לעורך דינו של הלקוח לצורך ביסוס טענה משפטית כלשהי, לספק או נותן שירות כתנאי להתקשרות, למפרסמי מכרזים ולמזמיני עבודות ציבוריים או פרטיים לצורך ביסוס עמידת הלקוח בתנאי הסף של המכרז וכיוצא באלה.

בשל האחריות המקצועית המוטלת על כתפי רואי החשבון במתן האישורים השונים, נקבעו כללים מקצועיים על ידי לשכת רואה החשבון בישראל (גילויי דעת), שמטרתם תיאום ציפיות מקבל האישור אל מול הבדיקות המדגמיות בהן נקט רואה החשבון בטרם אישר את המבוקש.

בנוסף לאישורי רואה חשבון נדרש הלקוח לעתים גם לדוחות מיוחדים של רואה חשבון. המדובר למעשה בחוות דעת רואה חשבון על דוח שהוכן על ידי הלקוח והוגש לבדיקתו של הרואה חשבון. חוות הדעת מנוסחת באופן דומה לחוות דעת רואי חשבון על דוחות מבוקרים ואף היא מסויגת בכללים המקצועיים החלים על רואי החשבון, תוך ציון אופי הבדיקות שנעשו, לרבות עובדת היותן מדגמיות וכדומה.

משרדנו, מיכאל ויצמן ושות' – רואי חשבון, מספק ללקוחותיו דוחות מיוחדים ואישורים, בכללם אישורי רואה חשבון ודוחות מיוחדים של רואה חשבון. בהתאם לצורך אנו מקפידים לערוך את הבדיקות הנדרשות תוך זמן קצר, ככל שניתן, וזאת תוך יישום הכללים המקצועיים שהוכתבו על ידי לשכת רואי החשבון בישראל והכל במטרה לתת ללקוחות שרות איכותי, מקצועי ותמיד בזמן.

רואה חשבון ממשרדנו ישמח לסייע לכם בקבלת שירות זה. צור קשר ללא התחייבות. 

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL