איזון משאבים

איזון משאבים לפני גירושין הינו שרות הנדרש לזוגות מתגרשים לצורך טיפול בשורה ארוכה של נושאים ובכללם, נושא חלוקת הרכוש, העסקים וההתחייבויות ביניהם, פעולה זו נקראת איזון משאבים לפני גירושין.

בהתאם לחוק יחסי ממון בין בני זוג, תשל"ג – 1973, ככל שלא נחתם הסכם ממון בין בני זוג, חלוקת רכוש בגירושין, תיעשה לגבי הרכוש המשותף נטו, כלומר, הרכוש שצברו בני הזוג במהלך נישואיהם בניכוי חובות קיימים, בדרך של חישוב איזון משאבים בגירושין, על פי ההנחיות אשר נקבעו בחוק זה.

למשרדנו ניסיון עשיר ורב שנים בעבודה ציבורית מטעם בתי משפט בישראל ובביצוע חלוקות רכוש בדרך של איזון משאבים בין בני זוג, המצויים בהליך גירושין. רואי חשבון ממשרדנו ממונים באופן תדיר על ידי בתי משפט לענייני משפחה, בערים שונות בארץ, להגשת חוות דעת מומחה לבית משפט, במסגרת תיקי גירושין וזאת במטרה לסייע לשופטים בתיקים אלה לבצע איזון משאבים כלכליים בין בני הזוג לצורך חלוקת הרכוש נטו, המצוי ברשותם, לרבות חישוב מוניטין אישי ונכסי קריירה ולעתים אף הערכת שווי חברה, עסקים ומיזמים עסקיים, חלוקה מיידית או עתידית של זכויות לקבלת כספי פנסיה וכיוצא באלה.

היות שבמסגרת עריכת תחשיב איזון משאבים נדרשות הנחות עבודה לא מעטות ומתודות מקצועיות רבות שקשה להבינן ללא ההשכלה הנדרשת ולא פחות מכך, להבין משמעותן, משרדנו מסייע בנוסף לעורכי דין וללקוחותיהם להתמודד מקצועית עם חוות דעת מומחה, שהוגשו בפועל לבית משפט לענייני משפחה, בתיק המטופל על ידם. שירות כזה יכלול בדרך כלל קריאה מעמיקה של חוות הדעת שהוגשה על ידי רואה חשבון או אקטואר אחר, יעוץ לגבי ממצאיה ונקודות תורפה שנתגלו בה, סיוע בניסוח שאלות הבהרה שיוגשו למומחה ולבית המשפט ובמידת הצורך, מתן עדות בבית המשפט בעניין זה.

בהיות מנהל המשרד, מיכאל ויצמן – רו"ח, בורר מוסמך וחבר במרכז לבוררות ולגישור של לשכת רו"ח בישראל, ניתן לקבל במשרדנו שירות בוררות בין בני זוג מתגרשים, המשולב עם חלוקת רכוש מקצועית, בהתאם לכללי איזון המשאבים הקבועים בחוק וזאת באווירה נעימה, תוך הסכמה הדדית וחיסכון בעלויות, וללא צורך בהתנהלות משפטית מתמשכת, מתישה ומפרכת, או בשכירת שירותיו של מומחה נוסף, פרט לשמאי מקרקעין, במידת הצורך.

למידע נוסף המצוי באתר המשרד, ראה מאמר שפורסם בנושא, המפרט את מכלול השיקולים והנושאים העומדים בפני הזוגות הנמצאים בהליך של גירושין והעומדים בפני איזון משאבים. לנוחיותכם מצ"ב הקישור למאמר – איזון משאבים לפני גירושין.

רואה חשבון ממשרדנו ישמח לסייע לכם בקבלת שירות זה. צור קשר ללא התחייבות. 

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL