מחלקות המשרד

הלשכה ושרות הלקוחות

הלשכה ושרות הלקוחות במשרדנו היא הכתובת הראשונה לכל לקוחות המשרד ו/או לכל הפונים למשרדנו, באשר הם. הלשכה מאוישת בצוות מזכירות בכירות מקצועיות ומדופלמות, בעלות תודעת שירות גבוהה במיוחד ובקיאות במערכת המנהלתית של רשויות המס. כל פניה תזכה לטיפול אישי ומהיר. כאשר במקרה הצורך תנותב על ידי הלשכה למחלקות המקצועיות השונות במשרדנו, בהן תטופלנה על ידי יועצי מס, כלכלנים ורואי חשבון.

עיקר עיסוקה של הלשכה ושירות הלקוחות הוא ייצוג לקוחות המשרד בפני רשויות המס השונות וטיפול בכל הנוגע לביטול קנסות, ביצוע הסדרי תשלומי חובות, שינויים בשיעור מקדמות המס, הגשה ותקצור של דוחות שנתיים, טיפול בהחזרי בלו (מס על סולר) וכיוצא באלה.

כמו כן, מטפלת הלשכה ושירות הלקוחות בדיווחים הנדרשים על פי חוק לרשמים השונים במשרד המשפטים ובהקמת חברות, עמותות וגופים משפטיים שונים.

מעת לעת מעדכנת הלשכה את לקוחות המשרד בשינויי חקיקה, מתזכרת נושאים חשובים לטיפול או מציגה ניירות עמדה בנושאים "חמים" באמצעות משלוח חוזרים מקצועיים.

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL