מודל חשבוניות ישראל

19.03.2024

לאחרונה פרסמה רשות המסים דרישה במסגרת מודל חשבוניות ישראל, לחייב את כלל העוסקים בקבלת מספר הקצאה בגין חשבוניות המופקות על ידם בסכום העולה על 25,000 ש"ח לשנת 2024 (סכום זה ירד במהלך השנים). מטרת הדרישה צמצום תופעת החשבוניות הפיקטיביות הגורמת לנזק של מיליארדי שקלים מידי שנה לקופת המדינה.

במסגרת חוק ההתייעלות הכלכלית נקבע כי החל מה-5 למאי 2024, דרישה זו תיכנס לתוקף וכפועל יוצא ממנה ישנן מספר פעולות שעל העוסק מורשה ו/או מנהל החברה לבצע באזור האישי של רשות המסים כדי להירשם וכן אל מול בית התוכנה איתה הוא עובד לצורך קבלת מספר הקצאה באופן אוטומטי.

תשומת ליבכם, עוסק שלא ירשם ויפיק חשבוניות מס בסכום האמור עלול למנוע ממקבל החשבונית לקזז את המע"מ הגלום בה. לנוחיותכם ערכנו מדריך מפורט ללקוחות המשרד, הכולל תיאור מלא של השלבים אותם נדרש לערוך כדי להירשם לרשות המסים.

לצפייה במדריך מודל חשבוניות ישראל

לחץ על הקישור – מודל חשבוניות ישראל

המידע הניתן במדריך זה, ניתן לידיעה ולתשומת הלב בלבד, כשרות ללקוחות המשרד! המידע אינו מהווה תחליף למתן חוות דעת מקצועית ספציפית. אין להעתיק ו/או להפיץ לצד ג' ללא קבלת אישורנו המוקדם בכתב.

רואה חשבון ממשרדנו ישמח לסייע בהקדם, ככל שיידרש. צור קשר – ללא התחייבות.

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL