דיווח על קבלני משנה למוסד לביטוח לאומי

21.12.2017

דיווח על קבלני משנה למוסד לביטוח לאומי הנו דרישה ותיקה הנאכפת לאחרונה על ידי המוסד לביטוח לאומי, שהחל לשלוח לקבלנים הודעות דרישת דיווח על העסקת קבלני משנה וזאת מכוח תקנה הקיימת משנת 1957, לפיה היעדר דיווח על ידי קבלן על העסקת קבלני משנה על ידו, תביא להטלת האחריות לתשלום דמי ביטוח לאומי עבור עובדי קבלני המשנה, על הקבלן עצמו.

על אף האמור ולפי התקנה, המצ"ב לנוחיותכם, קבלן שיקבל מקבלני המשנה שלו אישור מהמוסד לביטוח לאומי, שלפיו הצהירו על העסקת עובדיהם לפי תקנה 8 לתקנות הביטוח לאומי, לא יחשב למעסיק של עובדי קבלני המשנה.

לאור האמור, בראש ובראשונה מומלץ לקבלנים לפנות באופן מיידי לכל קבלני המשנה ולבקשם להמציא להם אישור מביטוח לאומי, שהצהירו על העסקת עובדים לפי תקנה 8. לגבי כל קבלני המשנה שלא ימציאו אישור כאמור, נדרש למלא הטפסים המצ"ב לצורך דיווח על קבלני משנה למוסד לביטוח לאומי, אחרת הוא יראה בקבלן כמעסיק של עובדי קבלני המשנה שלו.

רואה חשבון ממשרדנו ישמח לסייע בהקדם, ככל שיידרש. צור קשר – ללא התחייבות.

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL