תנאי שימוש

  1. השימוש באתר מיכאל ויצמן ושות' – רואי חשבון (להלן:"החברה"), בתכנים ו/או בקישורים המופיעים בו, הינו כפוף לתנאי השימוש באתר. יש לקרוא את תנאי השימוש בעיון ובקפידה שכן השימוש באתר, בין במישרין ובין בעקיפין, מהווה הסכמה לאמור בתנאי השימוש דנן.
  2. החברה ו/או עובדיה ו/או מי מטעמה לא ישאו בכל אחריות לכל תוצאה ו/או נזק ישיר ו/או עקיף מכל מין וסוג כלשהו, אשר יגרם בשל השימוש במידע שבאתר זה בכלל ובמידע הקשור לענייני מיסים בפרט.
  3. השימוש בכל מידע המצוי באתר, תקף למועד הפרסום בלבד והוא מהווה מידע כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ מקצועי מסוג כלשהו ומצריך בדיקה נוספת וייעוץ אישי ספציפי. שימוש במידע שלא כאמור לעיל, הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש במידע.
  4. מעצם טיבו של האתר ועיסוקו, בין היתר בענייני מס, הוא כולל נתונים וסכומים המתעדכנים מעת לעת על ידי רשויות המס בישראל. אשר על כן, אין החברה מתחייבת לעדכן את הסכומים הנקובים באתר באופן שוטף. לפיכך המשתמש מחויב לבדוק כל נתון, מידע, תוכן או חישוב שקיבל בעת השימוש באתר והוא אינו רשאי להסתמך עליו.
  5. כל הנעזר ו/או משתמש באינפורמציה הכלולה באתר זה או בחישובים אשר בוצעו באמצעות האתר, עושה כן על אחריותו בלבד.
  6. באתר זה קיימים קישורים לאתרים אחרים (להלן: "אתרי צד ג'"). במידע המתפרסם באתרי צד ג' אין לחברה כל שליטה או זכות. החברה לא תהיה אחראית לתוכן החומר הנמצא באתרי צד ג' ואין לפרש קישורים לאתרי צד ג' כמתן אישור, המלצה או העדפה על ידי החברה לאותם אתרים, לרבות למידע הכלול בהם, חישובים המתבצעים באמצעותם או למפעילי האתר ולמוצרים המוצעים בהם.
  7. במידה ותתגלה סתירה ו/או אי התאמה בין החומר המתפרסם באתר לבין חומר המופיע בפרסומים רשמיים בכתב של מדינת ישראל, אזי רק החומר בפרסומים הרשמיים כאמור ייחשב כנכון.
  8. כל הזכויות שמורות לחברה בלבד ולפיכך, אין להעתיק ו/או להפיץ מחדש ו/או לשדר מחדש ו/או לפרסם כל חומר המופיע באתר ללא הסכמה מראש ובכתב מבעלי האתר.
  9. במידה ותנאי השימוש יופרו, יהא על המשתמש לשפות את החברה ו/או מי מטעמה בגין כל נזק ו/או כל הפסד ו/או אבדן רווח, לרבות הוצאות, הוצאות בית משפט ושכר טרחת עורך דין, בין שנגרמו במישרין ובין בעקיפין.
  10. הכתיבה נעשתה  לעיתים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. בכל מקום בו מופיע הכיתוב בלשון זכר, הכוונה הינה הן לזכר והן לנקבה.

 

למען הסר ספק, על אף המאמצים שהושקעו באתר זה ובתכניו, אין מנהלי האתר אחראיים על הנזקים העלולים להיגרם כתוצאה מהסתמכות על הנאמר בו ו/או על מידע המצוי בו.

 

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL