משרד רואי חשבון

משרדנו נוסד בשנת 1990 כמשרד רואי חשבון בנתניה והוא משרת מאות רבות של לקוחות בכל רחבי הארץ.

במשרדנו עומדות לרשותכם המחלקות הבאות:

המשרד נותן שרותי בוטיק בראיית חשבון ובכל תחומי החשבונאות והכלכלה. זאת, תוך הקפדה על שירות ואיכות ללא פשרות. במחלקות המשרד מועסקים צוותים רחבים של עובדים ובכללם רואי חשבון, כלכלנים, אקדמאים, יועצי מס, מתמחים וחשבונאים מדופלמים.

תפיסת עולמנו העסקית הינה "השירות הכולל". כל תכליתה של תפיסה זו, הינה מתן שירותים מקצועיים מגוונים הכוללים שירותי ביקורת וחשבונאות, פתרונות מסוי, עבודות כלכליות שונות, חוות דעת מומחה בחשבונאות ובכלכלה ומתן עדות מומחה בבתי המשפט ככל שנדרש להגן על חוות הדעת המקצועיות שהוגשו, ליווי וייעוץ עסקי בכלל ומול כל הבנקים בפרט וכן סיוע בגיוס אשראי מקרנות עידוד ממשלתיות.

כמו כן, אנו מעניקים שירותי יעוץ וליווי של עסקאות במסגרת הליכים של מיזוג ורכישות, גם בהיקפי עסקאות גדולים מאוד של מאות מיליוני ש"ח, הן מצד המוכרים והן מצד הרוכשים וכולל ככל שנדרש ביצוע הערכות שווי לחברות ועריכת בדיקות נאותות חשבונאיות כאשר עולה הצורך לכך.

במסגרת עיסוקנו אנו מקפידים מאוד על עדכונים מקצועיים ויישומם באופן שוטף לרבות המעבר לתקינה הבינלאומית -IFRS. משרדנו מלווים את הלקוחות בכל התהליכים העסקיים, משלב הקמת העסק הקטן – שותפות / עוסק מורשה / עוסק פטור ועד לליווי עסקים וחברות עסקיות בתחומים שונים, אשר להן מחזורי פעילות של מאות מיליוני שקלים והכל תוך הקפדה על שמירת פרטיות הלקוח ורגישות לצרכיו ודרישותיו.

כמו כן, אימצנו קובץ נהלים אשר בו מפורטים סדרי הניהול, הארגון והביצוע של הפעילויות השונות במשרד. קיומו של קובץ הנהלים מבטיח אחידות, יעילות וסדר בעבודתנו, תוך שמירה והתאמה לחוקים, לתקנות ולכללים השונים והכל תוך הקפדה על בקרת איכות נאותה.

אנו מקושרים בקשר בין מחשבי ישיר עם מחשבי המוסדות הבאים: מס הכנסה, מס ערך מוסף והמוסד לביטוח לאומי. כפועל יוצא מכך, משרדנו מעניק שירות איכותי ומהיר יותר ללקוחותינו. כמו כן, עובדים בכירים במשרדנו, משמשים כיועצים של המוסד לביטוח לאומי – באגף לפיתוח שירותים, בתחום ראיית חשבון, וכן, דורגנו בדירוג המייצגים הנערך על ידי המוסד לביטוח לאומי ואף קיבלנו תעודת מייצג מצטיין.

משרדנו מעניק שירותי גישור ו/או בוררות מגוונים. כמו כן, ברשותנו חדר ישיבות גדול ומאובזר המאפשר ישיבות רבות משתתפים לצורך קיום הליך גישור ו/או בוררות מכובד לצד זה המקצועי.

צור קשר
09-8920100

ייעוץ ללא התחייבות -
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר!

שלח
הצלחה
whatsapp
נְגִישׁוּת
איפוס

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

 

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EMILIA DIGITAL